ÖVRIGT / Leksaker / Dockvagn 12144166
nr 1214 4166
Dockvagn
Emmaljunga. Längd: 48 cm. Djup: 22 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:01:24
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Dockvagn
Kondition: slitage, skador
nr 1214 4166
Dockvagn
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 29 oktober 2018 |